با حکم معاون وزیر علوم؛

مشاور معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست دفتر امور مجلس وزارت علوم منصوب شد

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی مشاور معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست دفتر امور مجلس وزارت علوم را منصوب کرد.
۱۸ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۳۹ کد : ۵۵۷۳۶ اخبار
تعداد بازدید:۳۵۴
حمیدرضا علومی یزدی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی علی جلیلی شیشوانی را به عنوان سرپرست دفتر امور مجلس وزارت علوم منصوب کرد.
مشاور معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست دفتر امور مجلس وزارت علوم منصوب شد

نظر به شایستگی‌های فردی، سابقه نمایندگی مجلس شورای اسلامی، تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی و موافقت مقام عالی وزارت، بدین‌وسیله به عنوان مشاور معاون حقوقی و امور مجلس و سرپرست دفتر امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید. امید است در سایه عنایت حضرت حق و توجّهات امام عصر (عج) در برقراری تعامل سازنده بین وزارت عتف و مجلس شورای اسلامی با رعایت موازین قانون اساسی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و شیوه نامه همکاری بین دولت و مجلس موفق و مؤید باشید.
بی‌تردید تعالی آموزش عالی، پژوهش و فناوری کشور در گروی همکاری صمیمانه و درک متقابل بین مدیران اجرائی، دانشگاهیان، پژوهشگران و فناوران با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، اعضای محترم هیأت رئیسه و بویژه اعضای محترم کمیسیون آموزش، تحقیقات است که جنابعالی به نحو مطلوب در ایجاد این ارتباط، همدلی و هم‌افزائی تلاش خواهید کرد.

 

کلید واژه ها: انتصاب سرپرست دفتر امور مجلس معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری